You Tube Facebook Instagram
Запис на тест-драйв
Подписка
Подписаться
Принять участие в акции
Акция:
Фамилия Имя Отчество*:
E-mail*:
Контактный тел.:
Дополнительная информация:
Нажимая кнопку «Подписаться», я предоставляю согласие компании «Эм Эм Си Украина» и ее авторизованным дилерам на обработку своих персональных данных, подтверждаю, что ознакомлен (-а) с Политикой конфиденциальности и принимаю ее условия.ІСТОРІЯ MITSUBISHI

Автомобільна історія Mitsubishi починається 1917 року, коли компанія Mitsubishi Shipbuilding CO., LTD. представила свою першу машину, Mitsubishi Model-A.

1917
1917
MODEL-A
MODEL-A
MODEL-A

Розроблений як автомобіль вищого класу для урядових чиновників, Mitsubishi Model-A стає першим серійним автомобілем в історії Японії.

1962

ГРАН-ПРІ МАКАО

Компанія Mitsubishi Motors вперше отримує право участі в міжнародних автоперегонах і відразу ж досягає високих результатів з Mitsubishi 500 Super Deluxe. Він також став першим в Японії автомобілем, протестованим в аеродинамічній трубі.

1970
1970
ТЕХНОЛОГИЯ ЭЛЕКТРОМОБИЛЕЙ
ТЕХНОЛОГІЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Починаються дослідження й розробки технології електромобілів, готуючи для Mitsubishi Motors місце першої автомобільної компанії, яка випустить електромобіль масового виробництва.

1970
COLT GALANT GTO
COLT GALANT GTO

Створений на основі п'ятиразового переможця автоперегонів Colt серії F, новий Galant GTO виходить на ринок Японії. З часом він приведе до появи знакового Lancer Evolution.

1971
DODGE COLT
DODGE COLT
DODGE COLT

Mitsubishi Motors продає свій перший автомобіль в Америці під зміненою назвою Dodge Colt.

1971

COLT F2000

Перегоновий автомобіль Colt F2000 Formula, розроблений з авіаційно-космічною технологією, завойовує шостий гран-прі компанії Mitsubishi Motors.

1973
LANCER 1600GSR
LANCER 1600GSR

В дебютний рік лінійки Lancer, Lancer 1600GSR домінує в австралійських Southern Cross Rally, посівши відразу три призових місця й отримавши вже четверту перемогу компанії Mitsubishi Motors в перегонах.

1976

ТЕХНОЛОГІЯ БЕЗШУМНОГО ВАЛУ

Компанія Mitsubishi Motors розробляє революційну технологію «безшумний вал» і надає ліцензію на її застосування компаніям Porsche, Saab та Fiat.

1980
1980
ДИЗЕЛЬ С ТУРБОНАДДУВОМ
ДИЗЕЛЬ З ТУРБОНАДДУВАННЯМ

Інженери Mitsubishi Motors створюють перший у світі енергоощадний дизельний двигун із турбонаддуванням і технологією «безшумний вал».

1982

ДЕБЮТ В АМЕРИЦІ

Компанія Mitsubishi Motors представила в Америці свої моделі Tredia, Cordia та Starion.

1983
РАЛЛИ "ДАКАР"
РАЛІ "ДАКАР"

Автомобіль Montero (Pajero) задає нову планку в історії перегонів на витривалість, завоювавши потрійну нагороду при першій своїй появі в ралі «Париж-Дакар», яке в усьому світі вважається найскладнішими перегонами.

1983
РАЛЛИ "ДАКАР"
РАЛІ "ДАКАР"

Автомобіль Montero (Pajero) задає нову планку в історії перегонів на витривалість, завоювавши потрійну нагороду при першій своїй появі в ралі «Париж-Дакар», яке в усьому світі вважається найскладнішими перегонами.

1987
GALANT VR-4
GALANT VR-4

Galant VR-4 стає першим автомобілем, оснащеним активною підвіскою з електронним регулюванням плавності руху (ECS) й отримує першу нагороду «Автомобіль року» компанії Mitsubishi Motors в Японії.

1989

АВТОМОБІЛЬ РОКУ ЗА ВЕРСІЄЮ «MOTOR TREND»

Galant VR-4 перемагає в перегонах WRC1000 Lake і RAC, і стає «Імпортованим автомобілем року» за версією журналу «Motor Trend».

1990
1990
СИСТЕМА РЕГУЛИРОВАНИЯ ТЯГОВОГО УСИЛИЯ
СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ ТЯГОВОГО ЗУСИЛЛЯ

Компанія Mitsubishi Motors розробляє першу в світі систему регулювання тягового зусилля з електронним керуванням, яка з часом стане необхідною за законом технологією безпеки в багатьох країнах, включно зі Сполученими Штатами.

1990
3000GT
3000GT
3000GT

Mitsubishi Motors представляє знаковий 3000GT (GTO) з революційною технологією, яка включає високопродуктивну повнопривідну підвіску та активну аеродинаміку. Журнал «Motor Trend» називає 3000GT VR-4 «Імпортованим автомобілем року 1991».

1990
ECLIPSE
ECLIPSE

Eclipse дебютує в Америці з турбодвигуном 4G63 і технологією повного приводу, й потрапляє до списку «Десять найкращих» за версією журналу «Car and Driver» щорічно з 1989 по 1992 рр.

1992
ТЕХНОЛОГИЯ ГОДА
ТЕХНОЛОГІЯ РОКУ

Конференція автомобільних дослідників та журналістів (RJC Японія) називає розроблену компанією Mitsubishi Motors систему INVEC, яка адаптується до звичок водія, «Технологією адаптивного керування перемиканням передач року».

1992

LANCER EVOLUTION

Іконічний Lancer Evolution виходить на ринок і надалі перемагає в багатьох чемпіонатах світу з ралі, трекових перегонах і перегонах на подолання підйомів.

1992
ТЕХНОЛОГИЯ MIVEC
ТЕХНОЛОГІЯ MIVEC

Mitsubishi Motors представляє технологію двигуна MIVEC наступного покоління, яка забезпечує високі експлуатаційні характеристики двигуна за максимальної паливної ефективності.

1996
GDI
GDI

Компанія Mitsubishi Motors очолює розроблення екологічних технологій, випустивши перший у світі бензиновий двигун із системою прямого впорскування пального (GDI).

1998
ЧЕМПИОНАТ WRC
ЧЕМПІОНАТ WRC

Томмі Мякінен виграє рекордний четвертий поспіль Чемпіонат світу з ралі з 1996 по 1999 рр., тоді як компанія Mitsubishi 1998 року виборює перемогу в Міжнародному чемпіонаті з ралі для виробників. Всі ці перемоги були досягнуті з різними поколіннями Lancer Evolution.

1998

УСПІХИ В ПЕРЕГОНАХ

Найуспішніший перегоновий рік Mitsubishi Motors: серед інших перемог – лідерство Montero в ралі «Дакар», в Світовому ралі-рейді FIA, а також перемога Lancer Evolution в Чемпіонаті з ралі-кросу WRC.

1999
МИРОВОЙ РЕКОРД
СВІТОВИЙ РЕКОРД

Прототип FTO-EV входить до Книги рекордів Гінеса як перший електромобіль, який проїхав 2000 км за 24 години, побивши попередній рекорд, що склав 300 км.

2000

2003

ЕВОЛЮЦІЯ LANCER

Lancer Evolution, оснащений технологією повного приводу, прибуває в Сполучені Штати, і журнал «Automobile» відразу ж відзначає його високим званням «Автомобіль року 2003».

2005
ECLIPSE 4-ГО ПОКОЛЕНИЯ
ECLIPSE 4-ГО ПОКОЛІННЯ

Четверте покоління Eclipse, створене на основі Eclipse Concept E, отримує 2005 року Нагороду за чудове промислове виконання.

2005
OUTLANDER
OUTLANDER

Випуск Outlander позначає появу першого в світі компактного позашляховика, оснащеного екологічним V-подібним шестициліндровим двигуном PZEV, підтверджуючи відданість компанії Mitsubishi Motors розробкам «зелених» технологій.

2007

12-Й ЧЕМПІОНАТ DAKAR

Компанія Mitsubishi Motors встановлює рекорд із семи перемог у ралі «Дакар» поспіль; це її дванадцяте чемпіонство.

2007
LANCER EVOLUTION X
LANCER EVOLUTION X

На ринок виходить Lancer Evolution X з суперсистемою повного приводу. Завдяки цій системі, названій однією з найпередовіших систем повного приводу в світі, Lancer Evolution X отримує в Японії звання «Автомобіль року».

2008

DRIVE@EARTH

Mitsubishi Motors з гордістю представляє Drive@Earth, прагнення створювати автомобілі, здатні існувати в гармонії з людьми, суспільством та середовищем. Ця інновація поєднує в собі силу EV, PHEV та інших технологій, спрямованих на скорочення кількості викидів, з корпоративними ініціативами, розробленими з метою зберегти та підтримати світове довкілля.

2009
i-MiEV
i-MiEV

Після понад 40 років розробок та багатьох нагород, серійна версія Mitsubishi Innovative Electric Vehicle (Інноваційний Електромобіль Mitsubishi) (i-MiEV) 2010 року вийшла на багато ринків по всьому світу.

2010
2010
PX-MiEV
PX-MiEV

Концепт автомобіля PX-MiEV представлений широкому загалу. Оснащений найновішою гібридною системою Mitsubishi Motors з підключенням до електромережі, PX-MiEV втілює як послідовні, так і паралельні гібридні технології для максимального покращення дорожніх характеристик автомобіля і при цьому мінімізації викидів та споживання пального.

2012

«НАЙЗЕЛЕНІШИЙ» АВТОМОБІЛЬ РОКУ»

Випуск i-MiEV позначає демократизацію технологій електромобілів у США. Він посідає перше місце в списку найпаливоощадніших автомобілів Агенції з охорони довкілля й названий «Найзеленішим» автомобілем 2012 року» Радою США з розвитку економіки на базі енергоефективних технологій.

2012
30 ЛЕТ
30 РОКІВ

Компанія Mitsubishi Motors святкує 30 річницю на ринку США.

2013

OUTLANDER PHEV

Mitsubishi Motors представляє Outlander PHEV, перший у світі позашляховик-гібрид із можливістю підзарядження від мережі, отримавши нагороду «Технологія року» від Конференції автомобільних дослідників та журналістів (RJC Японія) і звання «Автомобіль року» за інновацію року в Японії.

2014

MiEV EVOLUTION III

Автомобіль MiEV Evolution III завойовує перше місце в авто-мото змаганнях із підйому на пагорб Pikes Peak International Hill Climb в секції прототипів EV, побивши попередній рекорд проходження дистанції на понад 30 секунд.

2015
BAJA PORTALEGRE 500
BAJA PORTALEGRE 500

Mitsubishi Motors випробовує свої технології електромобілів та дводвигунного повного приводу в Baja Portalegre 500, встановивши найкращий час у трьох із п’яти сегментів, щоразу беручи участь з Outlander PHEV.

2017

НАСТУПНІ 100 РОКІВ

Досягнувши історичної віхи – 100 років автомобілебудування та досягнень, компанія Mitsubishi Motors бере курс на електромобілі нового покоління і технологію машин із мережевими можливостями. Концепт позашляховика eX буде лідирувати в індустрії завдяки лінійці, достойній конкуренції з Tesla, можливості автоматичного водіння та цілковито новому екстер’єру.

Вверх
Размещенная на данном сайте информация о наличии, характеристиках продукции, ориентировочных ценах, других условиях для ее продажи, а также - об условиях предоставления каких-либо услуг указывается только с целью информирования может отличаться от актуальной и не является публичной офертой. Для получения актуальной информации обращайтесь в официальные дилерские центры Mitsubishi Motors в Украине.
-